Limburgse handbaldagen logo

Contact

Contactgegevens

Tijdens de Limburgse Handbal Dagen is de organisatie bereikbaar op deze nummers:                

During the Limburg Handball Days, you can reach the organizing comitee on:    

                    

00-31-(0)6-34888156    /     00-31-(0)6-21398019                                                                                                         

U kunt ons ook per mail bereiken / You can also reach us by e-mail :           

 

info@lhd.nl

 


 

 

Speelhal - Venue    

Fitland XL Sittard
Milaanstraat 115
6135 LH Sittard
0031-(0)46- 870 00 90

     

 

 


Organisatie  - Organizing Comitee            

 


Stichting Limburgse Handbal Dagen (info@lhd.nl)

Voorzitter - Chairman Ronald Snippe (r.snippe@lhd.nl)
Sponsoring - Sales   Martijn Kunnen (m.kunnen@lhd.nl) / Henk Smeets (h.smeets@lhd.nl)
Penningmeester  - Finance Jean-Pierre Schobben (j.p.schobben@lhd.nl)
Secretariaat - Secretary   Inge Smeets (i.smeets@lhd.nl)
Wedstrijdleider - Competition manager Bart Sillen (b.sillen@lhd.nl) / Guido Douven (g.douven@lhd.nl)
Halmanager - Facility manager Edwin Bannink (e.bannink@lhd.nl)
PR en Pers - Press officer Marcel Penders (m.penders@lhd.nl)
Vrijwilligerscoördinator - Staff   Fer Dijkstra (f.dijkstra@lhd.nl)
Jeugdactiviteiten - Youth events Natasja Bekker (n.bekker@lhd.nl)